DOSTAWA W 24H
Do darmowej dostawy zostało Ci: 100,00 zł
14 DNI NA ZWROT
Strona główna » Zapisz się do newslettera

Zapisz się do newslettera


Per fumum! Dołącz do kręgu adeptów zapachu

 

Perfumy kryją w sobie wiele magicznych właściwości, o czym przekonała się nawet Kleopatra. Za pomocą drogocennych wonności potrafiła wpłynąć na losy świata i owinąć sobie wokół palca każdego mężczyznę. Wejdź do naszej krainy zapachów i odkryj w sobie tę tajemniczą siłę.
Zapisując się do Newslettera, wyrażasz zgodę dla firmy Aparperfume, NIP: 8351593739, biuro@aparperfume.pl, tel.+48 721-117-348, na wykorzystanie i przetwarzanie swoich danych osobowych w celu marketingowym oraz przesyłania informacji handlowych w formie biuletynu „newsletter” środkami komunikacji elektronicznej zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną na podany przeze siebie adres e-mail – Oświadczasz, że zapoznałeś się z regulaminem sklepu, polityką prywatności oraz informacją, w jaki sposób zrezygnować ze zgody.


Przejdź do strony głównej
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu